From Space Oyun İndirme Sistemine Eklendi.

BU OYUN HAKKINDA

Bu sakızdan bir ordu değil, bu gezegenimizi ele geçiren sonsuz sayıda tehditkâr bir pembe uzaylı ordusu! Bu kadar muhabbet yeter, teçhizatını al, pembe belaları yenmek için sana ve takımına ihtiyacımız var!

GÖREVİN: Dünyayı uzaylı ordusundan kurtarmak!

SÜRÜ MODU

Olağanüstü bir durumla karşı karşıyayız! Direniş, sizin ve (son derece kalifiye) ekibinizin benzersiz konumlara yerleştirileceği, hedefleri tamamlarken zorluk derecesi artan pembe yaşam formu dalgalarından kurtulacağınız yüksek enerjili bir “Sürü Modu”dur. Dünyayı kurtarmak size bağlı.

İstatistiklerini artırıp oyun tarzına göre en iyi teçhizatı oluşturmak için Jeton toplayarak silahların, eşyaların ve avantajların kilidini aç. Zorlu görevleri tamamlayıp ekibinle birlikte karakterinin seviyesini yükseltmek için hak ettiğin deneyimi kazan. Ayrıca gösteriş yapmayı sevenler, 26 farklı derece ile oturumdaki diğer oyunculara yetenekleriyle hava atabilirler! Oraya çık ve bizi gururlandır asker!

HİKÂYE MODU

Dünyayı kurtarma zamanı! Yardımına ihtiyaç duyan dünyalı dostlarınla tanışmak için bir yolculuğa çıkmaya ne dersin? Genellikle kaotik çatışmalarla dolu, birbirinden heyecanlı görevleri tamamlayacaksın ve evet, yoluna çıkan her şeyi yok etmek için sınırsız izne sahipsin.

GÖREV İPUCU #1: Takımını kur!

From Space'i tek oynayabilsen de (yeterince cesursan) sana yardım edecek birkaç arkadaş davet etmek yararına olur. Çevrimiçi oyunla dört kişilik bir takım kurabilirsin. Bak, oralarda o pembe belalardan çok var, yani ne kadar çok kişi olursa o kadar iyidir. Ayrıca bir takımla olduğunda ne kadar müthiş olduğunu herkese anlatmak için tanıkların da olur. Yani tam bir kazan-kazan senaryosu.

GÖREV İPUCU #2: Ateş et, patlat ve bıçakla

Çeşitli silahlarla (Roketatarlar, Küçük Tüfekler, Alev Silahları ve dahası!) o uzaylıları ortadan kaldırmamak için hiçbir sebep yok! Sana en uygun özelleştirmeyi oluştur ve el bombaları ve mayınlar gibi taktiksel ögeleri kullan veya orduları dikenli tel ve mitralyöz taretleriyle yavaşlat. Dünyayı ganimet için yağmalamayı unutma, ihtiyacın olacak!

GÖREV İPUCU #3: Sen özelsin, uzman yeteneğini seç!

Ne tür bir oyuncu olursan ol, From Space'in listesinde geniş bir karakter yelpazesi ve her birinin de kendine özgü yetenek ve silahları vardır. Nihai süper takımı kurarken arkadaşlarınla mükemmel dengeyi bul.

GÖREV İPUCU #4: Orada öylece durma, seviye atla!

Seviye atladıkça karakterine özel avantajlar ekleyebileceksin, bu da uzaylıları yok etme sanatında uzmanlaşmana yardım edecek. Gittikçe güçlenen uzaylılarla çarpışma yolları bulman gerekecek ve avantajlar tüm pembe uzaylı ezme hayallerini gerçekleştirmene yardımcı olacak. Stratejini yeniden mi düşünmen gerekiyor? Sorun değil! Yenilikçileri severiz! Avantajlar değiştirilebilir, takımın arasında bile!

GÖREV İPUCU #5: Kıyamet hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı... Yani eğlenmene bak!

Seninle açık konuşacağız... Bir uzaylı tehdidi korkutucudur, korkutucu derecede eğlencelidir! Dünyanın zaten çivisi çıkmış. Günü kurtarırken birazcık daha yıkıma sebep olsan kim fark eder ki? Milletin sigortası var, bir şey olmaz...

Yorumlar

Yorum Yapın