Ödeme Yöntemleri

1) Elektronik Fon Transferi

Banka havalesi veya EFT yaparak Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Garanti Bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine ödeme yapabilirsiniz.

Açıklama kısmına sipariş referans numarınızı yazmayı unutmayın.

HESAP ADI BANKA ADI / ŞUBE ADI HESAP NUMARASI / IBAN DÖVİZ TÜRÜ
Murat Kutludoğmuş Vakıfbank / Başakşehir Şube IBAN : TR19 0001 5001 5800 7302 6169 55 Türk Lirası (TL)
Murat Kutludoğmuş Ziraat Bankası / Başakşehir Şube IBAN : TR75 0001 0021 9260 1638 0250 01 Türk Lirası (TL)
Murat Kutludoğmuş Ziraat Bankası / Başakşehir Şube IBAN : TR75 0001 0021 9260 1638 0250 03 Dolar ( $ )
Ahmet Kutludoğmuş Vakıfbank /  IBAN : TR55 0001 5001 5800 7286 7448 76 Türk Lirası (TL)
Ahmet Kutludoğmuş Garanti Bankası / IBAN : TR21 0006 2000 0680 0006 6474 13 Türk Lirası (TL)

2) Kredi Kartı

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online tek çekim veya taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Kutludoğmuş Ticaret Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. İade yerine farklı bir ürün ile değişim isterseniz fatura tutarınız kadar hesabınıza kredi fişi yüklenir. Farklı bir siparişde bu kredi fişi ile ödeme yapabilir hesabınızdaki tutardan düşebilirsiniz.

4) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtilmemişsei 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Tekirdağ merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla, İstanbul Şubemizden Ürünler ise Sürat Kargo, Aras Kargo veya Yurtiçi Kargo gönderilecektir. Toptan Donanım Satın Aldığınız Ürünler Tedarikçi Firma Tarafından Teslim Edilir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

5) Ödeme Takibi 

Sitemiz herhangi bir sorun nedeni ile ödeme işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

Lütfen Dikkat Ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Tutanak tutulmamış arızalı veya zarar görmüş ürünler iade kabul edilmemektedir. Garanti kapsamında tedarikçi firmaya gönderilir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@murkut.net eposta adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.