Alaskan Road Truckers Oyun İndirme Sistemine Eklendi.

BU OYUN HAKKINDA

Alaskan Truck Simulator, Alaska’nın acımasız şartlarında yer alan, eşsiz bir oyundur. İyi bilinen simülasyon klasik oyunlarını, hayatta kalma türünün elemanları ile harmanlar. Kemerinizi bağlayın, gerçek bir maceraya başlıyoruz!

Simülatör

Alaska’yı düşündüğünüzde aklınıza gelenler nedir? Büyük ihtimalle yükselen dağlar ve sert kışlardır. Alaska, keşfedecek eşsiz bir yerdir. Bunun, bütün devleti kamyonlar gezmekten daha iyi bir yöntemi var mı? Değişen mevsimlerin öngörülemezliğini yaşarken, kamyonunuzun durumunu ve sürücüsü olarak sizi nasıl etkileyeceklerini görün.

İş

Alaska’yı amaçsız gezmek hayaldir. Ama gerçekçi olalım, kamyonunuza petrol almak ve karnınızı doldurmak için paraya ihtiyacınız vardır.

Bir kargo teslim ederek seyahate başlayın. Kariyerinize devam ederken, daha iyi kamyonlara ve ekipmanlara erişip, daha zor misyonları da üstlenebileceksiniz. Dikkatli sürün, çünkü kargonuzu kaybederek ya da kamyonunuzu bozup, borca girebilirsiniz.

Hayatta kalma

Adrenaline hazır mısınız?

Kamyon değil, kamyoncu olarak oynuyorsunuz! Direksiyon arkasındaki gerçek bir kişisiniz. Hem bir insanın, hem de bir makinenin ana ihtiyaçlarını keşfedin. İstatistik yönetimine ve aracınızın durumuna dikkat etmeniz gerekecek. Aç ya da yorgun olabilirsiniz, o yüzden yemeniz ve uyumanız gerekir. Kamyonunuzun da bakıma ihtiyacı var – yakıt almanız, yağ değiştirmeniz, kış için zincir takmanız gerekir. Yolda karşılaşabildiğiniz tüm zorlukları yenin!

Birçok özellik arasında:

Değişen mevsimli ve gündüz/gece çevrimine sahip dinamik hava sistemi

Oyuncunun yürüyerek veya araçla keşfedebileceği, geniş etkileşimli harita

Kariyer gelişimi

Hayatta kalma sistemi

Edinecek faydalı bilgi ve keşfedilecek sırlar

Kamyonunuzun geliştirilmesi ve tamiri

Sürerken fethedilecek birçok yol, güzergah ve çorak yer

Yorumlar

Yorum Yapın