The Front Early Access Oyun İndirme Sistemine Eklendi.

BU OYUN HAKKINDA

The Front, zombi benzeri mutantlar ve düşman gruplarla dolu kıyamet sonrası bir sanal alanda geçiyor. Oyuncular, savaşın parçaladığı bu topraklarda, insanlığın kaderini belirleyecek destansı bir savaşta zalim emperyal güçler, sürgünler, haydutlar ve asilerle çatışacak. Arkadaşlarınızla takım kurun, harabeleri ve düşman bölgelerini keşfedin, silahlar ve teçhizat üretin, üsler inşa edin ve onları kule savunma tarzı tuzaklar, pilot tanklar ve uçaklarla savunun, elementlerle savaşın ve korkunç düşmanlarla mücadele edin!

Canlı Açık Dünya

Gündüz/gece döngüsü, dinamik hava durumu ve döngüsel ekosistemler içeren The Front dünyası gerçekçi ve sürükleyicidir. Açlık ve susuzlukla mücadele edin, benzersiz düşmanlarla savaşın, ölümcül silahlı baskınlara katılın ve güçlü tanklarla karada kükreyin. 36km² boyutunda bir haritada bulunan yoğun ormanları, karlı bölgeleri ve çölleri keşfedin.

Hayatta Kalmak İçin Savaş

Ana hedefiniz elementlerden sağ çıkmak, canavarlarla savaşmak ve düşman saldırılarını savuşturmaktır. The Front, öğrenilecek 400'den fazla teknik formülle size yardımcı olacak çok sayıda araç ve silah içeriyor. Aletler ve silahlar yapmak için harabeleri, işgal altındaki bölgeleri, yer altı fabrikalarını ve çekirdek parçalar ve planlar gibi nadir kaynakları toplamak için diğer farklı bölgeleri ziyaret etmeniz gerekecektir.

Bir Üs İnşa Edin

Sabit yapılardan mobil platformlara kadar çok çeşitli yapılar elinizin altında olacak. Su sistemleri ve güç sistemleri, ekim için sprinkler, sensör ışıkları için enerji ve savunma için taretlerin yanı sıra diğer birçok işlevin kullanılmasını sağlar. Davetsiz misafirlerle başa çıkmak için zehirli gazı keşfedebilen veya salabilen tuzaklar kurun. The Front'ta her karşılaşma bir ölüm kalım meselesidir.

Artırılmış Silahlar ve Araçlar

The Front, nişangahlar, kabzalar, taktik fenerler ve silahlara takılabilen gece görüş cihazlarından uçaksavar makineli tüfeklere, dış zırhlara ve yerleştirilebilen sinyal bozucu cihazlara kadar farklı işlevlere sahip zengin bir silah ve aksesuar cephaneliğine sahiptir. araçlarda. Ekipmanınızın işlevselliğinin ve dengesinin duruma uygun olmasını sağlamak için ekipmanınızı ayarlayın.

Kara, Hava ve Deniz Yoluyla

Bir keskin nişancı tüfeği kullanarak düşmanları alt etmek için dağlarda mükemmel saklanma yerini bulun, tehlikeli yamaç yollarında çılgın araç savaşına katılın, tankınızı uçsuz bucaksız çöllerde sürerken ayaklarınızın altındaki kumun çıtırtısını duyun, amfibi araçları su üzerinde sürün tam güçle, hava savunmalarından kaçınmak için helikopterinizle ağaçların tepelerini sıyırın veya hava savunmalarını kendiniz yöneterek gökten beliren sinir bozucu tehditleri ezin. The Front, savaş heyecanıyla kalbinizin atmasına neden olacak çok çeşitli adrenalin dolu modern savaş deneyimlerine sahiptir."

Yorumlar

Yorum Yapın