• "Web"e özel

CCProxy Windows Proxy Server

CCProxy, kullanımı kolay ve güçlü bir proxy sunucusudur . CCProxy geniş bant, DSL, çevirmeli bağlantı, fiber optik, uydu, ISDN ve DDN bağlantılarını destekleyebilir, kendi proxy sunucunuzu oluşturmanıza ve LAN içinde İnternet bağlantısını verimli ve kolay bir şekilde paylaşmanıza yardımcı olur.

Yazılımı Kullanabilmeniz İçin Client Bilgisayar Sayınız Kadar Lisans Satın Almanız Gerekir.

$3,60
Vergi dahil
1-2 Saat İçinde Teslim Edilir
Adet
İstek listesine ekle

Ürün için asgari sipariş miktarı: 10.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

CCProxy, kullanımı kolay ve güçlü bir proxy sunucusudur . CCProxy geniş bant, DSL, çevirmeli bağlantı, fiber optik, uydu, ISDN ve DDN bağlantılarını destekleyebilir, kendi proxy sunucunuzu oluşturmanıza ve LAN içinde İnternet bağlantısını verimli ve kolay bir şekilde paylaşmanıza yardımcı olur.

CC Proxy Sunucusu, HTTP, posta, FTP, SOCKS, haberler, telnet ve HTTPS proxy sunucusu olarak görev yapabilir . İnternet erişim kontrolü , bant genişliği kontrolü , İnternet web filtreleme , içerik filtreleme ve zaman kontrolü dahil olmak üzere güçlü hesap yönetimi işlevlerine sahiptir . Ayrıca web önbelleğe alma, çevrimiçi erişim izleme, erişim günlüğü ve bant genişliği kullanım istatistikleri işlevlerini de sağlar.

Bir Windows proxy sunucusu olarak CCProxy, Windows 7, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2022, Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows Server 2003, Windows XP ve Vista ile uyumludur. Birçok kişi Windows XP İnternet paylaşımı , Win 7 İnternet paylaşımı vb. gibi Windows İnternet paylaşımı için CCProxy'yi kullanır.

Başlangıçta LAN içinde modem paylaşımı için tasarlandı. CC Proxy Sunucusu artık DSL paylaşımı, kablolu modem paylaşımı, kablosuz paylaşım, uydu paylaşımı, ana proxy sunucu bağlantı paylaşımı, wifi internet paylaşımı ve daha fazlası gibi diğer birçok tür için İnternet bağlantısı paylaşımını destekleyecek şekilde genişletildi . LAN'da İnternet'e erişebilen bir bilgisayar varsa, LAN içindeki diğer tüm bilgisayarlar bu proxy sunucu yazılımı aracılığıyla İnternet'e erişebilir. Bu, işletmeniz için donanım ve İnternet bağlantı ücretleri açısından büyük tasarruf sağlayabilir.

Windows için Proxy Sunucu Yazılımı

CCProxy, web sayfalarına göz atmanızı, dosya indirmenizi ve IE, Chrome, Firefox vb. web tarayıcıları aracılığıyla e-posta gönderip almanızı sağlayan web proxy yazılımı olarak görev yapabilir. Web proxy sunucusunun web önbelleğe alma işlevi , İnternet'te gezinmeyi artırabilir hız.

CCProxy, LAN üzerinde İnternet erişimini kontrol etmenin çeşitli yollarını içeren güçlü yönetim işlevleri sağlar. Bunlar IP adresi, IP aralığı, MAC adresi, Kullanıcı Adı/Şifre ve gruptur. Ayrıca Windows Active Directory ile birleşebilir. Şu an itibariyle CCProxy, en popüler Windows proxy sunucularından biridir .

CCProxy'nin web filtreleme ve içerik filtreleme işlevi, müşterilerin belirli sitelere erişimini kısıtlayabilir. Çalışanların işlerine konsantre olmalarını veya çocukların uygun olmayan siteleri ziyaret edememelerini sağlamanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle CCProxy, web filtresi proxy sunucusu olarak da bilinir . CC Proxy Server'ın zaman çizelgesi işlevi kullanıcıların çevrimiçi zamanını kontrol etmek için kullanılır.

Farklı kullanıcılara farklı proxy hizmetleri tahsis edilebilir. Örneğin, bazıları web sayfalarına göz atmak, bazıları ise e-posta gönderip almakla sınırlı olabilir. CCProxy tarafından oluşturulan

proxy sunucusunu kullanın , proxy istemci bant genişliğini uygun şekilde tahsis edebilirsiniz. Yani bu tür proxy sunucu yazılımları ile kullanıcıların internette gezinme hızını kolayca kontrol edebilir ve bant genişliğini dengeleyerek büyük dosyalar indiren veya çevrimiçi medya izleyen kullanıcıların neden olabileceği ağ trafiği sıkışmalarını önleyebilirsiniz.

Erişim günlüğü ve çevrimiçi erişim izleme, istemcilerin İnternet erişim etkinliklerini kaydetmenize yardımcı olacaktır.

Kısacası, yalnızca proxy sunucu yazılımı değil, aynı zamanda İnternet bağlantısı paylaşımı ve erişim kontrol yazılımıdır. İnternet üzerinden binlerce ticari şirket, İnternet erişim kontrol çözümü olarak bu proxy sunucu yazılımını seçiyor .

Özel nokta, CCProxy'nin proxy sunucusunun 3 kullanıcılı ücretsiz sürümünü sağlamasıdır . Kişisel kullanıcılar ve aile kullanıcıları , İnternet bağlantısını aile üyeleriyle paylaşmanın keyfini çıkarmak için kendi ücretsiz proxy sunucularını oluşturabilirler .

1000 Ürün

Bilgi kartı

İşletim Sistemi
Tüm işletim Sistemleri ile Uyumludur
Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

aynı kategoride bulunan diğer 7 ürün: